30-11-2019

zaterdag 30 november
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00 openen Cora
08.15-09.00F1 2xJitteSamuel
09.00-10.00E5 2xRomiVivian
10.00-11.00F2 2x
11.00-12.00C4 2xKarinIneke
12.00-13.00D4 2xFemke
13.00-14.15D1 2xElias Jelmar
14.15-15.15C1 2xAnitaAnnemiek
15.15-17.30S6 2xDominique van WinssenBritt Roelvink
17.30-18.30B4 2xAlex Jan Lana
18.30-19.30 B2 2xAlex-JanJan Spaans
19.30-22.30
sluitenjeroen

07-12-2019

zaterdag 7 december
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00 openen Jaap
08.15-09.00E3 2x
09.00-10.00Jaap
10.00-11.00E6 2xOuder SaarOuder Anna
11.00-12.00C2 2xMarije. Thijs jan.Aggie caubo
12.00-13.10E1 2xFleurMike
13.10-14.30B3 2xJoke Steenbergen
14.30-16.00S1/2 3xChantal riannenikki
16.00-17.15S1/2 2xjellemarnickhenk
17.15-19.00B2 3xChantal ZIngePeter P
19.00-22.3021.30 Jacqueline Chantal Z (tm?) 20.00-22.00 thijs20.00 - 22.00 pim
22.30-sluitjeroendesiree

14-12-2019

zaterdag 14 december
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00 openen Simone
08.15-09.00E2 2xLucasChloë
09.00-10.00E4 2xTanjaJeroen
10.00-11.00D1 2xMargreet zoutmanRob van der Wilt
11.00-12.00E5 2xLotte MJonatan
12.00-13.05C4 2xSongulMadelene
13.05-14.05D2 2xIneke RenéeGuido (Pepijn)
14.00-15.30S4 2x
15.30-16.30
16.30-sluitS3 2xJoepTim
sluiten

21-12-2019

zaterdag 21 december
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
09.00-10.00 openen Cora
10.00-11.00D3 2x
11.00-12.00E3 2x
12.00-13.00C2 2xJeroenJeroen
13.00-14.00C3 2XIneke schipstraMargreet zoutman
14.00- 15.00B3 2x
15.00-sluit B4 2xFrans (of Patricia) Annette
sluiten

11-01-2020

zaterdag 11 januari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E6 2xOuder LeonieOuder Saar
10.00-11.10E3 3x
11.10-12.15C3 2x
12.15-13.15D3 2x
13.15-15.00S1/2 2xmichelle/nickydavid
15.00-17.00S6 2x15 tot 16 jacqueline Youri Sio
17.00-18.30A1 3xJan Willem van Keulen (vanaf 17.30 uur)Joke Steenbergen
18.30- 20.00C1 2x
20.00-22.30
22.30-sluitjeroendesiree

18-01-2020

zaterdag 18 januari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.15-09.00 openen
09.00-10.00E2 2xYaniqueLucas
10.00-11.00D1 2xSverreMilan
11.00-12.15B1 2xOuder DaniqueOuder Job
12.15-13.15A2 2xAngelique, Moeder van Julia
13.15-14.30A1 2xJacqueline Petra
14.30-16.00C1 2xYvonneMartijn
16.00-17.00C4 2xLammert Natali/Marco
17.00-18.00B3 2x
18.00-19.30S4 2x
19.30-sluitS5 2x
sluiten

25-01-2020

zaterdag 25 januari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E5 2xLarsLotte K
10.00-11.00D2 2xJudith GoedegebuureStefan Renée
11.00-12.00F1 2xKikiSamuel
12.00-13.00
13.00-14.15D4 2x
14.15-15.45S1/2 2xdavidchantalbenjamin
15.45-17.30S1/2 2xLisannedoorremco
17.30-19.00B2 2xFemke van GSuzanne (onder voorbehoud)
19.00-sluitS3 3xAngelaArjen
sluiten

01-02-2020

zaterdag 1 februari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E5 2xVivianRomi
10.00-11.00D1 2xFleurBo
11.00-12.00
12.00-13.00B3 2x
13.00-15.00 S1/2 2xChantal henk nikki
15.00-16.30S6 2xMelvin Markerink
16.30-17.30B2 2xChantal ZSuzanne
17.30-18.30B4 2xEvelynMathijs (of cornee)
18.30-20.00
20.00-22.30
sluitenjeroen

08-02-2020

zaterdag 8 februari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openenSimone
09.00-10.00E6 2xOuder TomOuder Leonie
10.00-11.00E4 2x
11.00-12.00E1 2xLeviIsabel
12.00-13.00D3 2x
13.00-14.00D2 2x
14.00- 15.30A1 2xLaurianWilko
15.30-18.00S3 2xChantal Laura
18.00-19.15A2 2xMirjam, Moeder van YouriJantine, moeder van Tosca
19.15-sluitS4 2x
sluiten

15-02-2020

zaterdag 15 februari
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E2 2xYaniqueGijs
10.00-11.00F2 2x
11.00-12.00D2 2xJudith GoedegebuureKim (moeder Sophia)
12.00-13.10D4 2x
13.10-14.10
14.10-15.30D1 2x
15.30-16.40B1 2xOuder EllenOuder Anna
16.40-17.40C4 2xRuudAlex
17.40-18.45S4 2x
18.45-sluit (21.00)
sluiten

07-03-2020

zaterdag 7 maart
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E1 2x
10.00-11.00B3 2x
11.00-12.10D3 2x
12.10-13.15C3 2X
13.15-14.20B2 2x
14.20-15.40A1 2x
15.40-18.00S1/2 2x
18.00-19.30
19.30-22.30S6 3x
22.30-sluitJeroenDesiree

14-03-2020

zaterdag 14 maart
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E4 2x
10.00-11.00D4 2x
11.00-12.00D2 2xAnouk (Olav)Dennis (Bo)
12.00-13.00S3 2x
13.00-14.00
14.00-15.10A2 2x
15.10-16.20B1 2x
16.20-17.20B4 2x
17.20-18.30S5 2x
18.30-20.00
20.00-sluitS4 2x
sluiten

21-03-2020

zaterdag 21 maart
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-10.00E5 2xJonatan Lotte K
10.00-11.00F2 2x
11.00-12.00F1 2xYannickMerel
12.00-13.00C3 2x
13.00-14.30S1/2 2xjesse, samjelle
14.30-16.00S1/2 2xChantal henk nikki
16.00-17.00
17.00-18.30C2 2x
18.30-20.30S3 3x
20.30-22.30
22.30-sluitjeroendesiree

28-03-2020

zaterdag 28 maart
TijdenPlek 1Plek 2Plek 3Plek 4
08.00-09.00 openen
09.00-09.55D3 2x
09.55-10.55E2 2xChloëNoortje
10.55-12.00C4 2xIneke
12.00- 13.15D1 2xRoosNina
13.15-14.45B1 2x
14.45-16.00
16.00-16.55C1 2xLaurianHannie
16.55-17.55B3 2x
17.55-19.15S5 2x
19.15-sluit
sluiten